دکوراسیون زمستانی ، ۲۰ ایده ساده و جذاب برای داشتن تزیینات زمستانی خلاقانه

دکوراسیون زمستانی ، ۲۰ ایده ساده و جذاب برای داشتن تزیینات زمستانی خلاقانه

درسته که زمان برای دکوراسیون کریسمسی گذشته است ولی ما هنوز در حس و حال زمستان تازه آغاز شده است. به همین خاطر، در این مقاله از مجله معماری آرک داتام بر این آمدیم تا چند ایده زیبا و ساده برا داشتن یک دکوراسیون زمستانی را برایتان بیاوریم تا تزیینات زمستانی زیبا و دلنشینی داشته باشید. ایده‌های فراوانی برای داشتن یک دکور زمستانه وجود دارد که ما بهترین‌ها را برایتان آورده‌ایم. برای داشتن دکوراسیون زمستانی با یک نشیمن گرم نرم رویایی یا آشپزخانه‌ای با رنگ و روی تازه که در حین آشپزی دلتان را شاد می‌کند به لیست ایده های ما برای تزیینات زمستانی نگاهی بیاندازید تا در کنار هم به زیبایی‌های دکور زمستانه ملحق شویم.
 

ایده برای دکوراسیون زمستانی
ایده‌هایی برای چیدمان زمستانی

 

دکوراسیون زمستانی و تزیینات زمستانی

زمستان شیک و مدرن می‌خواهید پس با ما همراه شوید

۱.دکور زمستانه تون رو طبیعی نگهدارید

از وسایلی استفاده کنید که معمولا در دکوراسیونتون از ان‌ها استفاده نمی‌کنید. مثل میوه درخت کاج و شاه بلوط. چه تزیینات زمستانی بهتر از میوه زمستانه؟ از این المان‌های طبیعی می توانید برای طبیعی ساختن دکور زمستانه استفاده کنید مخصوصا موقعی که در کنار و یا جلوی شومینه از آن‌ها استفاده بشود جلوه ۱۰ برابری دارند.

۲. طرح های رنگی رنگی

اجازه ندهید که هیچ اتاقی از خانه حالت افسردگی به خود بگیرد. استفاده از تزیینات زمستانی با رنگ ‌های روشن و جلوه‌گر میتواند زمستان سرد  و تاریک رو دلنشین کند. اگر بشقاب هایی با طرح و رنگ متفاوت و جذاب دارید اونا رو از کمد دربیارید و توی دید بذارید اون خوشگل‌ها رو!
 

تزیینات زمستانی ساده
تزیین خانه در زمستان

 

۳.سبز‌های تازه

اگر چند برگ تازه درخت به اتاق نشیمن خانه تون اضافه کنید، موجب میشه فضا روشن‌تر به نظر بیاد و خیلی مناسب دکوراسیون زمستانی است. می تونید از یک شاخه سبز بر روی قفسه، میز، استفاده کنید. این ترفند ساده زمستانه باعث میشه حتی وقتایی که بیرون برف نشسته محیط خانه کمی زنده تر به نظر بیاید.

۴.گلچینی از بافتنی‌ها

با یه ایده دکوراسیون زمستانی ساده و جذاب در خدتتون هستیم : نوار بافتنی‌ها!
از دستکش‌های قدیمی بافتنی، کلاه و حتی جوراب‌های بافتنی که دیگه استفاده نمی کنید استفاده کنید و با یک نخ آن ها رو به هم وصل کنید. از این نوار دلبر، برای تزیین اتاق کودکانتون می‌تونید استفاده کنید. کاملا با چیدمان زمستانی همخوانی دارد و علاوه بر جذابیت حس گرما رو هم منتقل می‌کند.
 

بافتنی در دکور زمستانه
حال و هوای زمستانه با دکوراسیون زمستانه

 

۵.تزیینات زمستانی با حلقه گل زمستانی

با چوب های نازک و یا هر چیز دیگری که دوست دارید یه حلقه ساده گل درست کنید واسه تزیینش از میوه درخت کاج، برگ های همیشه سبز و چندتا گل سفید کوچولو استفاده کنید. اینجوری یه تزیینی همه کاره دارید که می تونید بالای شومینه یا هرجای دیگه‌ای به نمایشش بگذارید.

۶.بار شکلات داغ

روی یک تیکه چوب طرح های جذاب بکشید و روش بنویسید: بار شکلات داغ!
یا چای یا قهوه و یا هرچیزی که دوست دارید. با قرار دادن چند تا ماگ خوشگل (لیوان دسته دار بزرگ لعاب دار) می تونید با نوشیدنی داغ خوتون رو داشته باشید.
 

قهوه و چای در دکوراسیون زمستانی
چیدمان زمستانی ، بار زمستانی ، حلقه گل زمستانی

 
 
[gdlr_widget_box title=”همچنین بخوانید” title-color=”#000000″ background=”#F0E68C” color=”#000000″ ]

دکوراسیون کریسمس ، با این ۲۰ ایده تزیینات کریسمس خود را تکمیل کنید.

[/gdlr_widget_box]
 
 

۷.چیدمان زمستانی برای شما اهالی هنر

اگر دستی در ساخت وسایل و ماکت دارید میتونید یه ماکت از منظره یک دهکده برفی درست کنید و به نمایش بذارید چطور؟
از چند تا شیشه شوور استفاده کنید، اونارو رنگ کنید و برش بدید تا شبیه درخت بشوند. بعد کافیه از یک ریسه نوری برای تزیین آن‌ها استفاده کنید. به بیانی دیگر تزیینات زمستانی خارجی رو داخل خانه بیارید!

۸.شومینه سفید و طلایی

رنگ طلایی کدر، که عامیانه به آن خاک خورده هم می‌گویند، برای فضای زمستان و دکوراسیون زمستانی بسیار مناسب است. پس به سمت شومینه‌هایتان هجوم ببرید و آن‌ها را با هرچیز طلایی که در اختیار دارید تزیین کنید. سفید و طلایی تقابل قشنگ خورشید و برف رو یادآور می‌کند که خیلی دلچسب است.
اوه ریسه برگ سبز فراموش نشه!
 

تزیینات زمستانی جذاب
تزیین خانه در زمستان با ماکت طلایی دیگه آخرشه 🙂

 

۹.تابلو سفید و نقره‌ای

حالا که پای رنگ طلایی به میان آمد رنگ نقره ای را نیز فراموش نکنید. یک تابلو نقره ای جذاب با یک نوشته دلنشین سفید بر رویش کار جلوه دکور زمستانه شما را چند برابر می‌کند.

۱۰.بالا تر از دکوراسیون زمستانی

به نظر من ایده زیباترین و ساده‌ترین مدل تزیین خانه در کریسمس است.
آماده‌اید؟
لوستر با دانه‌های برف
چند دانه برف تهیه کنید و یا بسازید و به لوستر خود آویزان کنید. می‌توانید از دانه های برف ساده چوبی و یا مدل براق و چشمگیر آن‌ها استفاده کنید.
 

دکور زمستانه راحت
گلوله برفی واسه دکوراسیون زمستانه

 

۱۱.کوسن‌های سویشرتی برای تزیین خانه در زمستان

تزیینات زمستانی بدون سویشرت و کوسن کامل نبوده و نخواهد بود (شوخیه هاا جدی نگیرید!). چطوره هر دو این‌ها رو ترکیب کنیم؟ از سویشرت‌های قدیمی و غیرقابل استفادتون استفاده کنید و کوسن‌های جذاب درست کنید تا بر روی صندلی مورد علاقه تان قرار دهید.

۱۲.ریسه پرتقالی

بله درست شنیدید! ریسه پرتقالی!
پرتقال‌ها رو برش بزنی، بذارید خشک شن و با اون ها ریسه پرتقالی درست کنید. هم محیط رو معطر می‌کند، هم زیبا و جذاب است و هم اجرای آن بسیار ساده و راحت است. یک المان خوشبو برای دکوراسیون زمستانی! پس دست به کار شوید!
 

چیدمان زمستانی ساده
اگر از ریسه های پرتقالی درست کردید واسه دکوراسیون زمستانی تون منم میخوام

 

۱۳.مخروط‌های دوست داشتنی

میوه‌های درخت کاج و دیگر گیاهان همیشه سبز، تقریبا در همه جای دکور زمستانه شما قابل استفاده هستند، عطر خوشبو و جذاب آن‌ها می‌تواند اتاق خواب و استراحت شما را هم معطر کند و نیز جلوه زمستانی اتاق را چند برابر کند. شما طرفدار این میوه‌ها و درخت‌ها هستید یا نه؟؟؟

۱۴.الگو‌های شاد

برای داشتن تزیینات زمستانی دلچسب، سعی کنید از رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت تر از همیشه استفاده کنید. چارخونه قرمز، راه راه آبی و طرح‌هایی از این قبیل روح تازه و متفاوتی به منزلتان می‌دهد.
 

ایده تزیین خانه در زمستان
تزیینات زمستانی رنگارنگ

 

۱۵.دکور زمستانه با گلدون سنگی

یادمه مادر بزرگم قدیما کلی گلدون بزرگ سفالی داشت گاهی حتی از من بزرگ‌تر. اگر هنوز از این گلدون‌های بزرگ دارید توشون رو با چوب‌های قطعه قطعه پر کنید و یه گوشه به نمایش بگذاریدشون. با تلفیق کردن یکم نور و رنگ به این مجموعه، یک المان زیبا برای تزیین خانه در زمستان داشته باشید.

۱۶.ظرف مربا درخشان
Glowing Mason Jar

از ظرف‌های شیشه‌ای مربا توی خونتون رو بدون استفاده نگه ندارید! می‌توانید درون این ظرف‌ها را با ریسه‌های نورانی و تزیینات زمستانی پر کنید و چراغ‌های آویزی و یا رومیزی جذابی داشته باشید.
 

دکوراسیون زمستانه شیک
دکور زمستانه با ریسه نوری

 
[gdlr_widget_box title=”همچنین بخوانید” title-color=”#000000″ background=”#F0E68C” color=”#000000″ ]

رنگ سال ۲۰۲۰ آبی کلاسیک (لاجوردی). درکنار تاریخچه رنگ سال (ویدئو)

[/gdlr_widget_box]
 

۱۷.ظرف مربا برفی
Snowy Mason Jar

اگر ایده قبلی رو دوست داشتید حتما این رو هم می‌پسندید.
ظرف مربای برفی که با استفاده از یکم برف مصنوعی، رنگ‌های برفی، میوه درخت کاج و یکم نخ و روبان درست می‌شود. اگر یه شمع هم توی ظرف بذارید چند برابر دلبرتر می‌شود ولی حتما به خاطر داشته باشید که اگر میخواهید از شمع استفاده کنید داخل ظرف رو از مواده قابل اشتعال پر نکنید بجاش میتونید از نمک استفاده کنید.

۱۸.بافتنی برای ظرف‌ها

اگر اهل بافتنی هستید ظرف هاتون رو فراموش نکنید.
می توانید برای گلدان‌هایتان و یا جاشمعی‌هایتان لباس بافتنی ببافید. هم دکوراسیون زمستانی تان تکمیل می‌شود و هم فضا گرم و نرم‌تر به نظر می‌رسد.
 

چیدمان زمستانی خلاقانه
دکوراسیون زمستانی بیرون ظرف و داخل ظرف

 

۱۹.دکوراسیون زمستانه با ستاره بافتنی

اگر هم می‌خواهید بافتنی و دکور زمستانه تان را به یک مرحله بالا‌تر ببرید، با بافتی ستاره ببافید و از دیگر تزیینات زمستانی تان آویزان کنید.

۲۰.زمستان زنده

فصل زمستان معمولا برای درختان خواب به همراه می‌آورد اما شما لازم نیست برای اضافه کردن فضای سبز به خانه‌تان از درختان مرده استفاده کنید، چند گلدان کاج زنده به دکوراسیون زمستانی به منزلتان روح و زندگی می‌بخشد.
 

تزیینات زمستانی خلاقانه
تزیینات زمستانی خلاقانه

چکیده

در این مقاله کاربردی از مجله اینترنتی آرک داتام، ۲۰ ایده ساده و قابل اجرا از تزیینات زمستانی را معرفی کردیم تا دکوراسیون زمستانی عالی و دلپذیری داشته باشید. با خواندن این مقاله و اجرای آن دکور زمستانه بینظیری خواهید داشت.

۴ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.