دکوراسیون آشپزخانه مدرن و جذاب ۲۰ ایده برای طراحی بینظیر آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و جذاب ۲۰ ایده برای طراحی بینظیر آشپزخانه

آیا دوست دارید دکوراسیون آشپزخانه خود را دچار تغییر کنید؟ قبل از اینکه دیوار خانتان را خراب کنید، از تغییرات کوچک‌تر شروع کنید و به قلب خانه خود یک ارتقای درخور به آن بدهید و طراحی آشپزخانه مدرن و جذابی را از آن خود کنید. در این مقاله از مجله اینترنتی آرک داتام چند نمونه‌هایی از مدرن ترین و شیک ترین دکوراسیون آشپزخانه را گرداوری کردیم تا طراحی آشپزخانه مدرن برایتان راحت و راحت تر باشد.

نقش و نگار

با دیوار‌های آشپزخانتان همانند دیوار‌های اتاق خوابتان مهربان باشید. از طرح‌ها و کاغذ دیواری های دلخواهتان استفاده کنید و دکوراسیون آشپزخانه خود را با این نقش و نگار‌های بینظیر پر کنید.

ذخیره کن و پنهان کن

چون هیچ موقع پیش نخواهد آمد که شما در طراحی آشپزخانه تان به اندازه کافی جا داشته باشید، وسایل حجیم و بزرگ خود را مانند میکسر را می‌توانید در یک کابینت با در کشویی پنهان کنید. و یا حتی بهتر از سبد‌های همیشه در دسترس برای نگهداری و پنهان کردن حبوبات و یا میوه‌های فصلی و حتی تنقلات استفاده کنید.

قفسه در قفسه

کابینت های بالایی را با قفسه های شناور جایگزین کنید تا اشپزخانه بزرگ تر و نورگیر تر به نظر برسد، بلاگر سایت ”  آشفتگی زیبا ( A Beautiful mess)”  السیه لارسون (Elsie Larson) وسایلی را که کمتر استفاده می‌شود را در این آشپزخانه مدرن به قسمت های بالایی انتقال داده است.

طیف های احساساتی در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ مشکی حالت مدرن و کلاس خاصی به طراحی آشپزخانه شما می‌دهد. برای اینکه محیط بیش از اندازه خشن نشود و در عین حال شیک بودن فضا و حالت خاص آن حفظ شود،ما به شما تقریبا سیاه را پیشنهاد می‌کنیم. رنگ های تیره‌ای مانند آبی تیره و یا حتی قرمز تیره که گرما و غنی بودن خاصی را نیز همراه خود می‌آورند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.