انتخاب مبلمان منزل مناسب در ۵ قدم ساده و دلنشین

انتخاب مبلمان منزل مناسب در ۵ قدم ساده و دلنشین

بیایید با هم صادق باشیم، انتخاب مبلمان منزل استرس زا است. هیجان انگیز، درسته اما در عین حال استرس زا. خانه ما در واقع مکانی است که ما به در آن احساس راحتی می‌کنیم در عین حال به ظاهر آن افتخار می‌کنیم و دانستن اصول انتخاب مبلمان مناسب و نحوه چیدمان آن می تواند حس خارقالعاده‌ای را به ما القا کند. اگر شما دچار تردید در نحوه انتخاب مبلمان منزل خود شده‌اید و مدام در حال گشتن زدن در اینترنت برای یافتن طرح مناسب هستید بدانید که تنها نیستید به همین منظور ما در گروه معماری آرک داتام بر این آمدیم تا مقاله‌ای در زمینه اصول انتخاب مبلمان مناسب برایتان تهیه نماییم. پس با ما همراه باشید.
خبر خوبی که برایتان دارم این است که هیچ درست و غلطی در نحوه انتخاب مبلمان وجود ندارد اما راهکارها می‌توانند به شما کمک فراوانی بکنند تا محیط خانه تان را به بهترین شکل طراحی کنید.

از حس و حال محیط شروع کنید

اولین قدم در انتخاب مبلمان منزل در نظر گرفتن حال و هوایی است که می‌خواهید بر آن محیط غالب شود برا مثال آیا می‌خواهید در اتاق نشیمن احساس راحتی کنید؟ در اتاق خواب خود ریلکس کنید، در آشپزخانه پر انرژی باشید؟ هر کدام از این احساسات به شما در نحوه انتخاب مبلمان کمک می‌کند چرا که انتخاب‌های شما را محدود تر می‌کند و می‌توانید راحت‌تر رنگ، تکسچر و اشکال مناسب را پیدا کنید.
سپس وارد مرحله بعد می‌شویم، اکنون می‌توانید وسایلی را انتخاب کنید برای مثال اگر می خواهید اتاق نشیمن و پذیرایی شما حس و حال راحتی و آرامش را القا کند از انتخاب‌های شما بهتر است از میان پارچه‌های نرم، رنگ‌های روشن و چراغ‌هایی با نور ملایم باشد.
اگر می‌خواهید فضای شما مینیمال و کمی پر انرژی تر باشد می‌توانید از وسایلی با خطوط تمیز و مشخص مانند مبل‌های پارکر استفاده کنید. برای دکور استفاده از وسایل فلزی، مرمری و یا امثال آن ها استفاده کنید تا بدون شلوغ کردن محیط از جلوه‌های دیداری استفاده کنید.

از یک وسیله

۷ نظر

  • The road seemed to stretch on endlessly before us, but Alexis assured me that our journey was near an end. We’d turn before long into thick woods and travel through narrow, winding roads until we reached her family’s cabin. I had no choice but to trust her as GPS had given out nearly 20 minutes ago.

    “There’s good wifi and okay reception at the cabin,” she’d told me, “but you can’t get there unless you know the way.”

    So here I was, driving alone in the middle of god knows where with a girl who was my student just a couple of weeks ago. Her and her four best friends had been together from first grade all the way through high school and now they had graduated with very different futures ahead of them. They had decided to kick off “the best summer ever” with a week long stay at Alexis’s family cabin. Alexis and I were heading up before everyone else, the four other girls and four guys.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.