تغییر دکوراسیون منزل ؛ ۲۰ ایده ساده و جذاب برای متحول کردن دکور خانه

تغییر دکوراسیون منزل ؛ ۲۰ ایده ساده و جذاب برای متحول کردن دکور خانه

اگر شما هم با خود فکر می‌کنید که مبلمان استاندارد با خطوط صاف و ساده و اکسسوری های مطرح به نظر کمی حوصله سر بر به نظر می‌رسد، این را بدانید که شما تنها نیستید، طراحان زیادی نیز سعی می کنند در هر طراحی خود المان منحصر بفرد و خاصی را به کار ببرند، بنابراین بر این آمدیم تا در این مقاله ۲۳ ایده خاص را برایتان مطرح کنیم تا در خانه تکانی عید از آن ها استفاده کنید و تغییر دکور خانه خود را منحصر بفرد و خاص کنید. خانه تکانی امسال شما می‌تواند منجر به تغییر دکوراسیون منزل شما به شکل خاص و زیبا شود.

پاپیه ماشه (Papier-mâché)، گلدون‌های زشت بانمک

گلدون پاپیه ماشه رو در اینترنت سرچ کنید ساده و دست سازند و حتی به گلدون زشت معروف هستند اما این گلدون سفید زشت در تغییر دکوراسیون منزل شما بسیار چشگیر خواهد بود.
“پاپیه ماشه یگ گلدان سفید زشت! من استفاده از آن را از طراح معروف کندرا اسموت (Kendra Smoot) آموختم.”
-کتی مارتینز (Katie Martinez)

قاب پنجره ها را مشکی کنید

رنگ‌آمیزی قاب فلزی پنجره ها در خانه تکانی و خانه تکانی عید موجب شادابی و طراوت محیط و مرتب شدن فضا میشه چون قاب فلزی پنجره‌ها معمولا به خاطر اینکه در معرض تغییرات آب و هوا هستند احتیاج دارند که زود به زود رنگ شون ترمیم شه تا هم از زنگ‌زدگی آن‌ها جلوگیری شود و هم جلوه زیبایشان حفظ شود.
“استفتده از رنگ هایی با کانترست بالا برای پنجره‌ها، مانند کاری که ما برای این خانه روستایی انجام داده ایم، روش نسبتأ گرانی برای تزیین پنجره هاست. اما اگر از مساله مالی صرف نظر کنیم این کار موجب ایجاد عمق بر روی پنجره ها می‌شود. من دوست دارم اینگونه بگویم که گویی برای اتاق خط چشم کشیده‌ای!”
-هاید هندریکز(Heide Hendricks)، هندریکز چارچیل(Hendricks Churchill)

استفاده از طرح های نو در تغییر دکوراسیون

از استفاده از پارچه‌های متفاوت و طرح‌های تازه اصلا نترسید از طرح‌ها و سبک های جدیدی که در پارچه‌های متفاوت میبینید در دکوراسیون خودتون استفاهده کنید و از تغییر دکور خانه تان نترسید.
“من واقعا از تبدیل پارچه‌هایی که به تازگی در سفر‌هایم پیدا کردم به قسمتی از دکوراسیون و وسایل دکوری مانند کوسن، کاور‌های مبلمان و حتی رومیزی بسیار لذت می برم. این یک راه عالی برای اضافه کردن لحظه‌های سفر به خانه تان است، فارغ از اینکه از کدام نقطه جهان دیدن می‌کنید، معمولا پارچه و بافت‌هایی وجود دارند که نمانگر فرهنگ آن منطقه هستند.”
-استفانی استین (Stefani Stein)
 
 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.